Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 150x200
від 10 758 до 11 569 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:22 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 150x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 + наматрасник в подарок | 10 758 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 см (EVR-5154) | 11 569 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Slivki 150x200 | 11 569 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 см (4820000656313) | 11 569 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 | 11 569 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 см (MTH-30245) | 11 569 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 150х200 см (EVR-4930) | 11 569 грн. |
Закрити
Рекомендуємо