Блок живлення LC-Power Office Series LC420-12 V2.31
LC-Power Office Series LC420-12 V2.31 350 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 500 Вт 24+8 (4+4) pin без 80+ 600 Вт 24+8 (4+4) pin без 80+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LC-Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LC-Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Жіночий скам, для відеокарти всього 6 пін, а не 6+2 Trillexs: користуюся LC-Power LC500H-12 V2.2 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації LC-Power Office Series
Ціни на LC-Power Office Series |
---|---|---|---|---|
LC-Power Office Series LC420-12 V2.31 | від 1 585 грн. | 2 пропозиції | ||
LC-Power Office Series LC600-12 V2.31 | від 2 040 грн. | 2 пропозиції | ||
LC-Power Office Series LC500H-12 V2.2 | від 950 грн. | 6 пропозицій | ||
LC-Power Office Series LC600H-12 V2.31 | від 1 966 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо