Аудіосистема LD Systems Roadbuddy 10
Відео 1Фото 9 |
LD Systems Roadbuddy 10
Тип:для музикантів
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:120 Вт
Частотний діапазон:55 – 18000 Гц
Чутливість:96 дБ
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:525х415х328 мм
Вага:16.5 кг
Бездротовий мікрофон в комплекті
Всі характеристики
Купити LD Systems Roadbuddy 10
Усі ціни 7 →Аудіосистема LD Systems Roadbuddy 10 | 29 625 грн. |
LD Systems Roadbuddy 10 | 39 524 грн. |
Мобільна акустична система LD Systems Road Buddy 10 | 37 999 грн. |
LD Systems Roadbuddy 10 B6 (655679 MHz) przenośny zestaw nagłośnieniowy 12 | 35 998 грн. |
LD Systems Roadbuddy 10 B5 (584607 MHz) przenośny zestaw nagłośnieniowy 12 | 36 613 грн. |
Ld Systems Roadbuddy 10 Basic Kolumna owa | 29 356 грн. |
LD Systems Road Buddy 10 | 36 613 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості аудіосистеми LD Systems Roadbuddy 10:
- Вихідний роз'єм Jack
- Вмонтовані коліщатка і ручки для зручного транспортування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →