Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   LDNIO

Зарядний пристрій LDNIO Q366

Фото - Зарядний пристрій LDNIO Q366
Фото 10
LDNIO Q366
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS, BC1.2
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
ldnio.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LDNIO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LDNIO.

Купити LDNIO Q366

Усі ціни 11 →

Мережевий зарядний пристрій адаптер живлення LDNIO Q366 3 порти 65 W

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 180 грн.

Мережний зарядний пристрій LDNIO Q366 GAN 65W+Type-C to Type-C Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 365 грн.

Сітковий зарядний пристрій LDNIO Q366 GAN 65W Type C-Type C Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 106 грн.

Мережевий зарядний пристрій LDNIO Q366 GAN 65W 3A Type C-Type C, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 379 грн.

Мережевий зарядний пристрій LDNIO Q366 GAN 65W Type C-Type C Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
913 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на LDNIO Q366