Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   LDNIO

Зарядний пристрій LDNIO A4808Q

Фото - Зарядний пристрій LDNIO A4808Q
Відео 18Фото 13
LDNIO A4808Q
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
40 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Huawei SuperCharge Protocol
Функції та можливості
дисплей
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
фірмовий
Довжина кабелю
1.5 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
96x66x32 мм
Офіційний сайт
ldnio.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LDNIO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LDNIO.

Купити LDNIO A4808Q

Усі ціни 10 →

Мережевий Зарядний Пристрій LDNIO A4808Q 65W LED Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 365 грн.

Сітковий зарядний пристрій LDNIO A4808Q 65W LED Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 103 грн.

Мережевий Зарядний Пристрій LDNIO A4808Q 65W LED Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 458 грн.

Мережевий Зарядний Пристрій LDNIO A4808Q 65W LED Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 291 грн.

Мережевий зарядний пристрій LDNIO A4808Q Type-C PD 65W USB QC3.0 LED, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 149 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на LDNIO A4808Q

Відеоогляди