Литий диск LegeArtis Concept-A528 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6
від 6 454 до 6 696 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-A528 1
Характеристики
LegeArtis Concept-A528 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-A528 8,5x18/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
LegeArtis A528 (R18 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6) MGMF | 6 537 грн. |
Диск LegeArtis Replica Audi A528 MGMF R18 W8,5 PCD5x112 ET32 DIA66,6 | 6 454 грн. |
Replica LegeArtis Audi A528 8.5x18 5x112 ET32 DIA66.6 MGMF | 6 696 грн. |
Replica LegeArtis Replica LegeArtis Audi A528 8.5x18 5x112 ET32 DIA66.6 MG | 6 613 грн. |
Закрити
Схожі