Литий диск Zorat 9482 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
від 5 901 до 7 518 грн. Порівняти ціни 46 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat 9482 1
Характеристики
Zorat 9482 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 9482 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW Mercedes (9482) R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 (BP) 1002004 | 6 174 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 9482 R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black | 6 349 грн. |
Zorat Wheels 9482 8.5x19 5x112 ET45 DIA66.6 Black | 6 556 грн. |
ZW 9482 8,5x19/5x112 D66,6 ET45 BP | 6 085 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-9482 (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) BP | 6 916 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі