Литий диск LegeArtis Concept-GM524 7x17/5x105 ET42 DIA56,6
від 3 504 до 3 760 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-GM524 1
Характеристики
LegeArtis Concept-GM524 7x17/5x105 ET42 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-GM524 7x17/5x105 ET42 DIA56,6
Сортувати
Диск Replica LA GN524 7.0x17 5x105 ET42.0 DIA56.6 S | 3 504 грн. |
Литые диски Legeartis GN524 Concept R17 W7 PCD5x105 ET42 DIA56.6 (silver) | 3 504 грн. |
Replica LegeArtis GN524 7,0x17/5x105 D56,6 ET42 S | 3 504 грн. |
Replica LA Replica LA GN524 (R17 W7.0 PCD5x105 ET42 DIA56.6) S | 3 504 грн. |
Диски Legeartis GN524 Concept 7x17 5x105 ET42 DIA56,6 (silver) | 3 504 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі