Штампований диск KFZ 6131 6,5x16/6x130 ET54 DIA84
від 3 304 до 4 140 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації KFZ 6131 1
Характеристики
KFZ 6131 6,5x16/6x130 ET54 DIA84 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 6131 6,5x16/6x130 ET54 DIA84
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 6131 R16 W6.5 PCD6x130 ET54 DIA84.1 (silver) 100 | 3 456 грн. |
ALST 6131 6,5x16/6x130 D84,0 ET54 S | 3 396 грн. |
Диски ALST (KFZ) 6131 6,5x16 6x130 ET54 DIA84,1 (silver) | 3 430 грн. |
KFZ 6131 (R16 W6.5 PCD6x130 ET54 DIA84) silver | 3 304 грн. |
Диск KFZ 6131 silver R16 W6,5 PCD6x130 ET54 DIA84 | 3 346 грн. |
ALST (KFZ) 6131 6.5x16 6x130 ET54 DIA84 S | 3 406 грн. |
ALST (KFZ) 6131 6.5x16 6x130 ET54 DIA84 S | 4 140 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 6131 6.5x16 6x130 ET54 DIA84 S | 3 319 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 6131 R16 W6.5 PCD6x130 ET54 DIA84.1 (silver) | 3 594 грн. |
Закрити
Схожі