Литий диск LegeArtis Concept-MR539 8x19/5x112 ET38 DIA66,6
від 4 716 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-MR539 1
Характеристики
LegeArtis Concept-MR539 8x19/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-MR539 8x19/5x112 ET38 DIA66,6
Диск Replica LA MR539 8.0x19 5x112 ET38.0 DIA66.6 BKF | 4 716 грн. |
Replica LegeArtis MR539 8,0x19/5x112 D66,6 ET38 BKF | 4 716 грн. |
Replica LA Replica LA MR539 (R19 W8.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) BKF | 4 716 грн. |
Закрити
Схожі