Литий диск JT 1138 8x18/5x114,3 ET48 DIA73,1
від 4 435 до 5 252 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації JT 1138 1
Характеристики
JT 1138 8x18/5x114,3 ET48 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 1138 8x18/5x114,3 ET48 DIA73,1
Сортувати
JT 1138 R18 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA73.1 HB | 5 145 грн. |
JT 1138 8,0x18/5x114,3 D73,1 ET48 HB | 4 772 грн. |
Диски JT 1138 8x18 5x114,3 ET48 DIA73,1 (HB) | 4 435 грн. |
JT 1138 8x18 5x114.3 ET48 DIA73.1 HB | 4 560 грн. |
JT 1138 8x18 5x114.3 ET48 DIA73.1 HB | 4 818 грн. |
JT 1138 (R18 W8 PCD5x114,3 ET48 DIA73,1) 14820 | 4 603 грн. |
Диск JT 1138 8x18 5x114.3 ET48 DIA73.1 HB | 5 252 грн. |
Закрити
Схожі