Литий диск LegeArtis VV1 8x18/5x130 ET53 DIA71,6
Фото 3 | від 4 628 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації LegeArtis VV1 1
Характеристики
LegeArtis VV1 8x18/5x130 ET53 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis VV1 8x18/5x130 ET53 DIA71,6
Сортувати
Диск Replica R VV1 8.0x18 5x130 ET53.0 DIA71.6 FSF | 4 628 грн. |
Replica R Replica R VV1 (R18 W8.0 PCD5x130 ET53 DIA71.6) FSF | 4 628 грн. |
Диски Replica Volkswagen (VW1) 8x18 5x130 ET53 DIA71,6 (FSF) | 4 628 грн. |
Replica Volkswagen (VW1) FSF (R18 W8.0 PCD5x130 ET53 DIA71.6) | 4 628 грн. |
Закрити
Схожі