Конструктор Lego Flower Stand with Roses 30721
![]() |
Lego Flower Stand with Roses 30721
від 151 до 287 грн.
Шапка
Lego Flower Stand with Roses 30721 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Flower Stand with Roses 30721
Усі ціни 6 →LEGO 30721 Friends Квітковий кіоск із трояндами 30721Дівчатка та хлопчики віком від 5 років можуть проявити свою творчість, допомагаючи Ліан створювати гарні букети троянд для ви... щекладки на її квітковому стенді. Цей дитячий набір містить мініляльку Ліан. Процес гри Цей набір — справжня знахідка для маленьких творців, які обожнюють квіти та дизайн. Разом із чарівною героїнею, діти зможуть відкрити власну флористичну майстерню. Процес гри захоплює з перших хвилин: потрібно допомогти Ліан підібрати найкращі троянди, скласти з них вишукані композиції та стильно оформити квітковий стенд для відвідувачів. Це не просто конструктор, а ціла історія про красу, творчість та улюблену справу. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 151 грн. | ![]() |
| 156 грн. |
LEGO Квітковий кіоск із трояндами (30721) 30721Перед вами маленький, але дуже надихаючий світ, у якому оживає фантазія, творчість та радість спостерігання. Ігровий набір LE... щеGO Friends Квітковий кіоск із трояндами (30721) миттєво занурює в атмосферу затишку, турботи та краси, де кожна квітка має значення, а кожна деталь допомагає вигадати власну історію.Про набірОсновна інформація. Ігровий набір складається з 55 елементів ЛЕГО, однієї мініфігурки, ігрових аксесуарів та покрокової ілюстрованої інструкції зі збирання. Конструктор призначений для дітей віком від 5 років.Квітковий кіоск із трояндами (30721)span style=Квітковий кіоск із трояндами (30721)font-fam Constructors.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись | 199 грн. |
| 189 грн. | Продавець: TOYS TO PLAY |
| 287 грн. | Продавець: Amazing brick… |
| 249 грн. | Продавець: BrickSale |
Серія Lego Friends
від 4 999 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 1114 шт., персонажів 4 шт., розмір 300x130x300 мм, рухомі деталі
від 2 999 грн.
об'єм 33 л, рюкзак, шкільний, ортопедичний, поліестер, кишені: боковий, для пляшки, потаємний
від 2 697 грн.
вік 7+, для дівчаток, будівлі, деталей 946 шт., персонажів 4 шт., розмір 290x120x200 мм
від 2 664 грн.
вік 8+, унісекс, розваги, деталей 814 шт., персонажів 4 шт., розмір 250x270x210 мм
від 9 999 грн.
вік 12+, для дівчаток, будівлі, деталей 1465 шт., персонажів 5 шт., розмір 300x190x260 мм
від 1 916 грн.
вік 7+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 321 шт., персонажів 3 шт., розмір 220x110x200 мм
від 1 399 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 187 шт., персонажів 1 шт., розмір 110х50х30 мм, рухомі деталі
від 3 199 грн.
вік 7+, для дівчаток, розваги, деталей 446 шт., персонажів 2 шт., розмір 190x270x170 мм, рухомі деталі
від 3 799 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 439 шт., персонажів 2 шт., розмір 100x280x120 мм, рухомі деталі
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 218 шт., персонажів 2 шт.
вік 6+, для дівчаток, розваги, деталей 589 шт., персонажів 2 шт., розмір 180x240x230 мм, рухомі деталі
від 216 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 33 шт., персонажів 1 шт.
від 499 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 119 шт., персонажів 1 шт., рухомі деталі
від 8 519 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 474 шт., персонажів 3 шт., розмір 140x250x70 мм, рухомі деталі
вік 6+, для дівчаток, розваги, деталей 81 шт., персонажів 1 шт., рухомі деталі
від 249 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 85 шт., персонажів 1 шт.
від 299 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 36 шт., персонажів 1 шт., розмір 80x80x60 мм
від 1 599 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 343 шт., персонажів 2 шт., розмір 160x170 мм
від 1 499 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 46 шт., персонажів 1 шт., розмір 80x70 мм
від 9 199 грн.
вік 8+, для дівчаток, будівлі, деталей 1032 шт., персонажів 6 шт., розмір 400x160x260 мм
Відеоогляди

LEGO Friends 2026 Flower Stand with Roses 30721 Unboxing, Build, & Review
7 січня 20261 096 переглядів

Flower Stand with Roses (LEGO FRIENDS 30721 PAPERBAG) #lego #unboxing
19 січня 2026326 переглядів

NEW 2026 LEGO Friends Flower Stand with Roses 30721 PAPER BAG EARLY REVIEW Without Instructions
28 грудня 2025283 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 151 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 46 шт., персонажів 1 шт.
від 129 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 52 шт., персонажів 1 шт.
від 118 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 50 шт., персонажів 1 шт.
від 269 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 45 шт., персонажів 1 шт.
від 120 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 46 шт., персонажів 1 шт.
від 153 грн.
вік 6+, для дівчаток, розваги, деталей 60 шт., персонажів 1 шт.
від 149 грн.
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 60 шт., персонажів 1 шт.
від 7 899 грн.
вік 12+, унісекс, деталей 2842 шт., персонажів 1 шт., розмір 360 мм