Конструктор Lego Sunshine Catamaran 41317
Відео 11Фото 11 | 8 171 грн. Купити! Конструктор Lego Sunshine Catamaran 41317Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Sunshine Catamaran 41317 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Friends
від 274 грн.
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 129 шт, персонажів 2 шт
від 2 474 грн.
об'єм 33 л, рюкзак, шкільний, ортопедичний, поліестер, кишені: боковий, для пляшки, потаємний
від 2 294 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 592 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 1 283 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 409 шт, персонажів 3 шт
від 269 грн.
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 87 шт, персонажів 2 шт
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 59 шт, персонажів 1 шт
від 568 грн.
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 100 шт, персонажів 2 шт
від 4 412 грн.
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 1114 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 127 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 575 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 833 грн.
вік 7+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 648 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 007 грн.
вік 7+, для дівчаток, будівлі, деталей 511 шт, персонажів 3 шт
від 5 437 грн.
вік 8+, для дівчаток, будівлі, деталей 1682 шт, персонажів 8 шт
від 2 050 грн.
вік 7+, унісекс, розваги, деталей 642 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 125 шт, персонажів 2 шт
від 1 498 грн.
вік 7+, унісекс, служба порятунку, деталей 376 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 270 грн.
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 125 шт, персонажів 2 шт
від 1 999 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 514 шт, персонажів 2 шт
від 3 149 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 277 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 10 999 грн.
вік 8+, для дівчаток, розваги, деталей 1124 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
Відеоогляди
Sunshine Catamaran - LEGO Friends - 41317 - Product Animation
24 травня 20173 258 107 переглядів
LEGO Friends Sunshine Catamaran review ⛵ 41317
7 червня 201769 691 перегляд
Конструктор Lepin Катамаран Саншайн 01038 (Аналог Lego Friends 41317)
22 січня 2018467 переглядів
LEGO Friends Sunshine Catamaran Speed Build | LEGO Set 41317 | Slow motion video Sunshine Catamaran
22 квітня 2020140 переглядів
Unboxing/Build/Review: LEGO Friends Catamaran 41317
17 січня 2019839 переглядів
Lego Friends Sunshine Catamaran Build Live (Lego Friends set #41317)
15 липня 2018414 переглядів
LEGO Friends Sunshine Catamaran - Unboxing, Speed Build & Review 41317
30 серпня 20171 310 переглядів
Lego Friends Sunshine Catamaran Building Review 41317
17 липня 20181 256 переглядів
Sunshine Catamaran - Lego Friends 41317 Build Rewiev Speed Build Silly Play
9 червня 20172 105 переглядів
LEGO Build with Kids - Friends Sunshine Catamaran 41317
9 серпня 2018180 переглядів
Lego Friends 41317 Sunshine Catamaran - Lego Speed Build
15 серпня 201739 430 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 260 грн.
вік 7+, для дівчаток, фентезі, деталей 637 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 7 081 грн.
вік 7+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 488 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 999 грн.
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 706 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 8 250 грн.
вік 8+, для дівчаток, фентезі, деталей 650 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 7 397 грн.
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 701 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 7 742 грн.
вік 6+, для дівчаток, принцеси, деталей 701 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 9 674 грн.
вік 9+, для дівчаток, фентезі, деталей 646 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 6 299 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 13 892 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 1 991 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі