Подовжувач Legrand 694560
Фото 3 |
Legrand 694560 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand 694560
Усі ціни 8 →Подовжувач Legrand СТАНДАРТ 3х2К+3 розетки, 16 А, з кабелем 3 м, колір Чор | 591 грн. |
Подовжувач LEGRAND СТАНДАРТ 3х2К+3 розетки, 16 А, з кабелем 3 м, чорний (6 | 591 грн. |
Удлинитель СТАНДАРТ 3х2К+Из розетки, 16 А, с кабелем 3 м, цвет Черный 6945 | 549 грн. |
Legrand 694560 — Подовжувач СТАНДАРТ 3х2К+З розетки, 16 А, кабель 3 м, чор | 591 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →