Подовжувач Legrand 694576
Фото 3 |
Legrand 694576 |
|
Подовжувач поставляється без кабелю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand 694576
Усі ціни 10 →Подовжувач Legrand стандарт 4хSchuko розеток 16 А, без кабелю, чорний (694 | 417 грн. |
LEGRAND СТАНДАРТ 4х2К+3 розеток, 16 А, без кабелю (694576) | 417 грн. |
Удлинитель СТАНДАРТ 4х2К+С розеток, 16 А, без кабеля, цвет Черный 694576 | 468 грн. |
Legrand 694576 — Подовжувач 4хSchuko, 16 А, без кабелю, чорний | 417 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →