Вимикач Legrand Valena InMatic 752029
Legrand Valena InMatic 752029 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 752029
Legrand Legrand Valena In`Matic (752029) 752029 | 758 грн. |
Механізм вимикача для жалюзі Legrand Valena In'matic автоматичні клеми (75 | 758 грн. |
Вимикач для жалюзі, автоматичні клеми Valena IN'MATIC 752029 | 819 грн. |
Механізм вимикача жалюзі Valena Life-Allure сірий [752029] Legrand | 759 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →