Вимикач Legrand Valena 752011 (752011)
Legrand Valena 752011 |
|
З механізмом сумісні лицьові панелі і рамки Valena Life і Valena Allure
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 752011
Усі ціни 12 →Legrand Legrand Valena In`Matic (752011) 752011 | 175 грн. |
Вимикач кнопковий Legrand Valena IN'MATIC 6А 250В (752011) 752011 | 175 грн. |
Механізм вимикача одноклавішний кнопковий Legrand Valena IN'MATIC 7520 | 175 грн. |
Выключатель Legrand 6А 250В кнопочный, автоматические клеммы Valena IN'MAT | 210 грн. |
Legrand Механизм выключателя 1-клавишного кнопочного 6A INMATIC 752011 Val | 239 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →