Розетка Legrand Valena Life 753541 бежевий
Legrand Valena Life 753541 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 753541
Ціни на Legrand Valena Life 753541 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753541 бежевий | від 832 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 753441 білий | від 633 грн. | 8 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753641 сріблястий | від 922 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →