Розетка Legrand Valena Life 753551 бежевий
Legrand Valena Life 753551 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753551 бежевий
Усі ціни 13 →LEGRAND TV "звезда" штекер Слоновая кость, LIFE (753551) | 431 грн. |
Legrand Legrand Valena Life (753551) 753551 | 431 грн. |
Розетка Legrand TV"зірка" штекер ivory, LIFE 753551 | 431 грн. |
Розетка одномісна Legrand Valena Life слонова кістка TV одинарна 753551 | 431 грн. |
LEGRAND TV "звезда" штекер Слоновая кость, LIFE (753551) | 431 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Legrand Valena Life 753551
Ціни на Legrand Valena Life 753551 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753551 бежевий | від 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753451 білий | від 429 грн. | 10 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753651 сріблястий | від 434 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →