Розетка Legrand Niloe Step 863477 сірий
971 грн. Купити! Розетка комбінована TV тип F та RJ45 CAT6 UTP NILOE STEP Legrand 863477 коМаркетплейс: Rozetka.ua ELECTRO-STARЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Legrand Niloe Step 863477 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Niloe Step 863477
Ціни на Legrand Niloe Step 863477 |
---|---|---|---|---|
Legrand Niloe Step 863177 білий | від 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Niloe Step 863477 сірий | від 971 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Niloe Step 863577 чорний | від 971 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →