Розетка Legrand Valena Classic 774231
Legrand Valena Classic 774231 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 774231
Ціни на Legrand Valena Classic 774231 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774231 | від 804 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774139 бежевий | від 833 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 774239 білий | від 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 774131 слонова кістка | від 804 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →