Розетка Legrand Valena Classic 774424 білий
1 498 грн. Купити! Розетка для колонок Legrand Valena подвійна Біла (774424)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Legrand Valena Classic 774424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 774424
Ціни на Legrand Valena Classic 774424 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774424 білий | від 1 498 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 774324 слонова кістка | від 1 498 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Classic 770124 сріблястий | від 1 691 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →