Пилосос для вікон Leifheit 51044-0
Leifheit 51044-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit 51044-0
Усі ціни 10 →Пилосос Leifheit Dry & Clean 51044-0 grey | 1 398 грн. |
Пилосос віконний Leifheit 51044-0 grey | 1 460 грн. |
Очищувач вікон Leifheit 51044-0-grey | 2 195 грн. |
Пилосос віконний Leifheit 51044-0 2000 mAh Grey | 1 911 грн. |
Очисник вікон Leifheit 51044-0-grey | 2 195 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →