Кавоварка Lelit Anita PL042TEMD хром
Відео 3Фото 2 |
Lelit Anita PL042TEMD хром |
|
Продуктивна і проста у використанні напівавтоматична ріжкова кавоварка з вбудованою жорнової кавомолкою. Призначена для приготування одинарного або подвійного еспресо, а також кавових і кавово-молочних напоїв на його основі. Має стильний зовнішній дизайн з круглою шкалою аналогового манометра і кнопками з нержавіючої сталі. Незважаючи на деяку вінтажність, таке дизайнерське рішення гармонійно поєднується з сучасними кухонними інтер'єрами.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для роботи з зерновою або меленою кавою. Також допускається використання пресованої кави в капсулах-чалдах. Довговічні конічні жорна кавомолки роблять помел максимально рівномірним, а спеціальний регулятор Stepless Grinder дає можливість змінювати ступінь дисперсності (7 ступенів з плавним регулюванням). Комплектується професійним холдером і набором з трьох фільтрів, що гарантують формування характерної ароматної пінки.
Кавоварка Lelit PL042TEMD має інтуїтивно зрозумілу панеллю управління, яка дозволяє швидко приготувати одну або дві чашки еспресо. Також є ручний капучинатор з металевою насадкою, що забезпечує швидке збивання молочної піни, необхідної для приготування капучино або лате. Обладнана трьома окремими термостатами: для води, для пари і запобіжним. Піддон для збору крапель з гратами з нержавіючої сталі можна мити вручну або посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lelit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lelit.
Купити Lelit Anita PL042TEMD хром
Усі ціни 6 →Lelit Anita PL042TEMD | 29 880 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Lelit Anita PL042TEMD (LAN1842) | 29 887 грн. |
Lelit Anita PL042TEMD | 34 276 грн. |
Lelit Anita PL042TEMD | 31 374 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Lelit Anita PL042TEMD (LAN1842) | 40 005 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо Lelit Anita PL042TEMD (LAN1842) | 40 011 грн. |
- Системи "крапля стоп"
- Знімний піддон для крапель