Смартгодинник
Lemfo H03
Фото 7 |
Lemfo H03
Дисплей:1.14 ", 240x135 пікс, TFT
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові
Електроди для зняття ЕКГ (необхідно зняти ремінець). Сенсорна кнопка.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики H03
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemfo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemfo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemfo H03
Усі ціни 6 →Умный фитнес браслет Lemfo H03 со снятием ЭКГ (Черный) | 1 975 грн. |
Фітнес-браслет Lemfo H03 Black | 2 017 грн. |
Фитнес-браслет Lemfo H03 Black | 1 999 грн. |
Розумний фітнес браслет Lemfo H03 зі зняттям ЕКГ (Чорний) | 1 938 грн. |
Розумний фітнес браслет Lemfo H03 зі зняттям ЕКГ (Чорний) | 2 462 грн. |
Розумний фітнес браслет Lemfo H03 з нагрудним датчиком ЕКГ (Чорний) | 2 731 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →