Аудіосистема Lenco PMX-250 (A002596)
Фото 5 |
Lenco PMX-250
Тип:для музикантів
Кількість каналів:2.1
Потужність системи:200 Вт
Частотний діапазон:20 – 20000 Гц
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:602x308x315 мм
Вага:14.8 кг
Мікрофон в комплекті. Роз'єм Jack (6.35 мм) для підключення гітари.
Всі характеристики
Купити Lenco PMX-250
Усі ціни 7 →Музичний центр Lenco Pmx-250 czarny | 16 072 грн. |
Lenco Pmx-250 czarny | 15 680 грн. |
Lenco Pmx-250 czarny | 16 072 грн. |
Мікросистема Lenco PMX-250 | 13 499 грн. |
Аудіосистема Lenco PMX-250 (A002596) | 16 055 грн. |
Lenco Pmx-250 czarny | 16 464 грн. |
Lenco PMX-250 | 20 951 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →