Програвач вінілу Lenco L-3810 (L-3810WH)
Відео 4Фото 12 |
Lenco L-3810 |
|
Вбудований стереофонічний підсилювач. Можливість конвертувати музику на цифрові файли за допомогою USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco L-3810
Усі ціни 18 →Вініловий програвач Lenco L-3810 Grey A004886 | 15 679 грн. |
Lenco Lenco L-3810WH | 15 679 грн. |
Програвач вінілу Lenco L-3810 Grey | 15 679 грн. |
Lenco L-3810WH | 15 679 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco L-3810WH | 15 686 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →