Велосипед Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20
Фото 3 |
Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20 рама 18"рама 20" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20
Усі ціни 20 →Велосипед 27.5" Leon XC-70 AM HDD (2022) черный с красным (м) 20" (175-185 | 19 040 грн. |
Велосипед AL 27.5" Leon XC-70 AM Hydraulic lock out HDD 20" чорний з черво | 19 040 грн. |
Велосипед Leon XC-70 Am Hydraulic lock out Hdd 2022 M 27.5" чорний з черво | 19 040 грн. |
Велосипед Leon XC-70 Am Hydraulic lock out Hdd 2022 M 27.5" черный с красн | 19 040 грн. |
Leon Велосипед Leon XC-70 AM HDD 27,5" рама L (2022) Черно-красный OPS-LN- | 18 204 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20
Ціни на Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 18 | від 18 554 грн. | 16 пропозицій | ||
Leon XC-70 AM HDD 2022 frame 20 | від 18 184 грн. | 20 пропозицій |