Плита Lexical LGS-2814-5 коричневий
Фото 4 |
Lexical LGS-2814-5 коричневий 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexical LGS-2814-5 коричневий
Усі ціни 6 →Газова плита емальована Lexical LGS-2814-5 настільна на 4 конфорки 6.2KW | 2 198 грн. |
Газова плита Lexical LGS-2814-5 на 4 конфорки 6.2KW | 2 217 грн. |
Газова плита Lexical LGS-2814-5 настільна на 4 конфорки 6.2 кВт | 2 198 грн. |
Газова плита Lexical LGS-2814-5 настільна на 4 конфорки 6.2KW Коричневий | 2 187 грн. |
Газова плита Lexical LGS-2814-5 настільна на 4 конфорки 6.2KW нержавіюча с | 2 187 грн. |
Газова плита (таганок) настільна 4 конфорки LEXICAL LGS-2814-5 коричнева ( | 1 910 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →