Портативна колонка Lexon Mino T
Відео 4Фото 25 |
Lexon Mino T |
|
Компактні розміри. У комплекті док-станція для заряджання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexon Mino T
Усі ціни 9 →Портативна колонка Lexon Mino T White | 2 107 грн. |
Портативна колонка Lexon Mino T White | 2 097 грн. |
Портативная колонка Lexon Mino T Khaki | 2 630 грн. |
Портативная колонка Lexon Mino T Orange | 2 630 грн. |
Портативна колонка Lexon Mino T Khaki | 2 624 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →