Портативна колонка Lexon Mino X
Відео 2Фото 45 |
Lexon Mino X |
|
Компактні розміри, вологозахист.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexon Mino X
Усі ціни 20 →Динамик Lexon Mino X розовый (LA120P9) | 1 440 грн. |
Портативная колонка Lexon Mino X White (LA120MW) | 1 444 грн. |
Динамік "MINO X" рожевий | 1 613 грн. |
Динамик Lexon Mino X синий (LA120DB9) | 1 440 грн. |
Динамик Lexon Mino X черный (LA120N9) | 1 440 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →