Вимикач Lezard Mira 701-5252-109
Очікується у продажу 196 грн. Тип: звичайний (непрохідний); Комплектація: вимикач (механізм у зборі); Встановлення: в монтажну коробку; Кількість клавіш (шт): 3; Перемикачі: клавіші; Номінальний струм (А): 10; Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: гвинтове; Матеріал: пластик; Країна походження бренду: Туреччина |
Lezard Mira 701-5252-109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5252-109
Ціни на Lezard Mira 701-5252-109 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-109 | від 99 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-0202-109 | від 96 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-1010-109 | від 171 грн. | 1 пропозиція |