Вимикач Videx VF-BNSW2L-SS
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2L-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW2L-SS
Усі ціни 13 →Вимикач двохклавішний з підсвіткою Videx Binera срібний шовк 24895 | 180 грн. |
Вимикач двухклавішний Videx Binera срібний шовк з підсвіткою VF-BNSW2L-SS | 180 грн. |
Выключатель Videx BINERA 2кл с подсветкой серебряный (VF-BNSW2L-SS) VF-BNS | 224 грн. |
2-клавішний вимикач VIDEX Binera з підсвіткою Сріблястий (VF-BNSW2L-SS) | 176 грн. |
Вимикач срібний шовк 2кл з підсвічуванням BINERA(VF-BNSW2L-SS) | 162 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW2L-SS
Ціни на Videx VF-BNSW2L-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2L-CR | від 128 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-W | від 128 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-BG | від 162 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW2L-SS | від 160 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →