від 133 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, підсвічування, Туреччина
від 174 грн.електрична, в монтажну коробку, 10 A, заземлення, Туреччина
від 106 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, підсвічування, Туреччина
від 219 грн.електрична, в монтажну коробку, 10 A, заземлення, Туреччина
від 137 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, підсвічування, Туреччина
від 219 грн.електрична, в монтажну коробку, 10 A, заземлення, Туреччина
від 111 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, підсвічування, Туреччина
від 196 грн.електрична, в монтажну коробку, 10 A, заземлення, Туреччина
від 169 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, підсвічування, Туреччина
від 266 грн.електрична, в монтажну коробку, 10 A, заземлення, Туреччина
від 110 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, підсвічування, Туреччина
від 108 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 10 A, заземлення, Туреччина
від 138 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 2 шт, підсвічування, Туреччина
від 77 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 10 A, Туреччина
від 111 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 3 шт, Туреччина
від 81 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 10 A, Туреччина
від 140 грн.перехресний, без рамки, перемикачі: клавіші, 1 шт, Туреччина
від 100 грн.електрична, в монтажну коробку, без рамки, 10 A, Туреччина
від 111 грн.звичайний (непрохідний), без рамки, перемикачі: клавіші, 3 шт, Туреччина