Вимикач Videx VF-BNSW1L-SS
Фото 6 |
Videx VF-BNSW1L-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW1L-SS
Усі ціни 15 →Вимикач одноклавішний з підсвіткою Videx Binera срібний шовк 24913 | 140 грн. |
Вимикач одноклавішний Videx Binera срібний шовк з підсвіткою VF-BNSW1L-SS | 140 грн. |
Выключатель Videx BINERA 1кл с подсветкой серебряный (VF-BNSW1L-SS) VF-BNS | 140 грн. |
1-клавішний вимикач VIDEX Binera з підсвіткою Сріблястий (VF-BNSW1L-SS) | 149 грн. |
Вимикач срібний шовк 1кл з підсвічуванням BINERA(VF-BNSW1L-SS) | 180 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW1L-SS
Ціни на Videx VF-BNSW1L-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW1L-CR | від 105 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1L-W | від 105 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1L-BG | від 126 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1L-SS | від 126 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →