Велосумка Lezyne Energy Caddy XL 0.8 л
Фото 4 |
Lezyne Energy Caddy XL без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Energy Caddy XL 0.8 л
Сумка Lezyne ENERGY CADDY (XL, чорний) 4712805 990634 | 1 480 грн. |
Сумка на верхнюю трубу рамы ENERGY CADDY XL черный TOP-TUBE MOUNT, XL CADD | 1 480 грн. |
Сумка Lezyne ENERGY CADDY (XL, чорний) 4712805 990634 | 1 480 грн. |
Сумка на раму Lezyne ENERGY CADDY XL 0,8л Y13 черная 4712805990634 | 1 480 грн. |
Сумка на верхню трубу рами Lezyne Energy Caddy XL 0,8л (1052-4712805 99063 | 1 480 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →