Велосумка Lezyne Carbon Team Cage
Фото 4 |
Lezyne Carbon Team Cage без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Carbon Team Cage
Усі ціни 9 →Флягодержатель Lezyne CARBON TEAM CAGE (чорний матовий-зелений) 4710582 54 | 2 360 грн. |
Флягодержатель Lezyne CARBON TEAM CAGE (чорний матовий-зелений) 4710582 54 | 2 360 грн. |
Фляготримач Lezyne CARBON TEAM CAGE Чорний матовий/Зелений | 2 478 грн. |
Флягодержатель Lezyne CARBON TEAM CAGE (чорний матовий-чорний) 4710582 542 | 2 360 грн. |
Флягодержатель Lezyne CARBON TEAM CAGE (чорний матовий-червоний) 4710582 5 | 2 360 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →