Монітор LG 22MP410 21.45 " чорний
Відео 6Фото 8 |
LG 22MP410 21.45 " чорний
2022 рікFreeSync
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 22MP410 21.45 " чорний
Усі ціни 54 →LG 21.5" 22MP410-B Black 22MP410-B | 3 499 грн. |
Монітор 21.5" LG 22MP410-B D-Sub HDMI VA (22MP410-B) | 3 599 грн. |
Монітор 21.5" LG 22MP410-B | 3 499 грн. |
LG 22MP410-B | 3 519 грн. |
Монитор LG 21.5" 22MP410-B D-Sub. HDMI, VA 22MP410-B | 3 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди