Холодильник LG GC-B509SECL бежевий
Фото 15 |
LG GC-B509SECL бежевий бежевий графіт |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG GC-B509SECL бежевий
Усі ціни 43 →LG LG GC-B509SECL | 25 799 грн. |
Двокамерний холодильник LG GC-B509SECL | 25 799 грн. |
Холодильник LG GC-B509SECL | 23 297 грн. |
LG GC-B509SECL | 23 298 грн. |
Холодильник LG GC-B509SECL | 25 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації LG GC-B509SECL
Ціни на LG GC-B509SECL |
---|---|---|---|---|
LG GC-B509SECL бежевий | від 22 638 грн. | 43 пропозиції | ||
LG GC-B509SLCL графіт | від 22 638 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →