Кондиціонер LG UT-30R 80 м²
Очікується у продажу 166 981 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 80; Потужність в режимі охолодження (Вт): 8000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 9000; Циркуляція (м³/год): 1140; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 40/35; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи |
LG UT-30R 80 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:80 м²
Функції:нічний режим
Індивідуальне управління кожної стулкою жалюзі. ІК приймач вбудований в передню панель внутрішнього блока.
Бездротовий пульт ДУ йде в комплекті.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики UT-30R
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LG UT-30R
Ціни на LG UT-30R |
---|---|---|---|---|
LG UT-36R 100 м² | від 44 300 грн. | 1 пропозиція | ||
LG UT-42R 120 м² | від 44 300 грн. | 1 пропозиція | ||
LG UT-48R 135 м² | від 49 700 грн. | 1 пропозиція | ||
LG UT-60R 150 м² | від 50 800 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →