Кондиціонер LG MU2R15.UL0 41 м² на 2 блоки(ів)
LG MU2R15.UL0 41 м²
на 2 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:41 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:990/1070 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MU2R15.UL0
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LG MU2R15.UL0
Ціни на LG MU2R15.UL0 |
---|---|---|---|---|
LG MU2R15.UL0 41 м² на 2 блоки(ів) | від 52 280 грн. | 2 пропозиції | ||
LG MU2R17.UL0 47 м² на 2 блоки(ів) | від 57 600 грн. | 2 пропозиції | ||
LG MU4R27.U40 79 м² на 4 блоки(ів) | від 97 600 грн. | 2 пропозиції | ||
LG MU5R30.U40 87 м² на 4 блоки(ів) | від 91 960 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →