Кондиціонер LG MU-3M19 53 м² на 3 блоки(ів)
Очікується у продажу 44 731 грн. Тип: мультіспліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 53; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5300; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 6300; Циркуляція (м³/год): 3000; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 50/-; Функції: інвертор; |
LG MU-3M19 53 м²
на 3 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
47 м²
на 2 блоки(ів)
53 м²
62 м² на 3 блоки(ів)
на 3 блоки(ів)
70 м²
на 4 блоки(ів)
79 м²
на 4 блоки(ів)
88 м²
112 м² на 5 блоки(ів)
на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -18 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MU-3M19
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації LG MU-3M19
Ціни на LG MU-3M19 |
---|---|---|---|---|
LG MU-2M15 40 м² на 2 блоки(ів) | від 33 889 грн. |
LG MU-2M17 47 м² на 2 блоки(ів) | від 39 476 грн. |
LG MU-3M19 53 м² на 3 блоки(ів) | від 44 731 грн. |
LG MU-3M21 62 м² на 3 блоки(ів) | від 66 819 грн. | 1 пропозиція | ||
LG MU-4M25 70 м² на 4 блоки(ів) | від 59 131 грн. | 1 пропозиція | ||
LG MU-4M27 79 м² на 4 блоки(ів) | від 62 801 грн. | 1 пропозиція | ||
LG MU-5M30 88 м² на 5 блоки(ів) | від 70 946 грн. | 1 пропозиція | ||
LG MU-5M40 112 м² на 5 блоки(ів) | від 113 080 грн. | 4 пропозиції |