Кондиціонер LG Eco Smart PC-07SQR 21 м²
Відео 2Фото 13 |
Енергоефективний, надійний і малошумний інверторний кондиціонер у форматі побутової спліт-системи для настінного монтажу. Являє собою молодшу модель сімейства Eco Smart зразка 2020 року, продукти якого можуть ефективно працювати в режимі охолодження, обігріву, осушення і вентиляції. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 21 м2.
Оснащений вбудованим модулем віддаленого управління через бездротовий інтерфейс Wi-Fi зі смартфона/планшета з встановленим додатком SmartThinQ. Кондиціонер LG Eco Smart PC-07SQR адаптований для експлуатації в режимі нагрівання повітря в осінньо-весняний період у вітчизняних умовах помірного клімату (ефективність зберігається при температурах зовнішнього повітря до -10 °C). Застосування передової інверторної технології LG Dual Inverter (двохроторний компресор з інверторним двигуном і BLDC-привод вентилятора) дозволяє цьому пристрою демонструвати високу енергоефективність класу А++/а при охолодженні/обігріві. Крім цього потрібно згадати поліпшену систему фільтрації повітря з антибактеріальним фільтром і невисокий рівень шуму, що важливо при експлуатації в житлових кімнатах і спальнях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG Eco Smart PC-07SQR 21 м²
LG PC07SQR | 13 499 грн. |
Кондиціонер LG Standart Plus PC07SQ | 20 000 грн. |
Кондиціонер LG Standart Plus PC07SQ wi-fi Білий | 23 900 грн. |
Модификації LG Eco Smart PC-07SQR
Ціни на LG Eco Smart PC-07SQR |
---|---|---|---|---|
LG Eco Smart PC-07SQR 21 м² | від 13 499 грн. | 3 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-09SQ 25 м² | від 23 293 грн. | 26 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-12SQ 35 м² | від 25 000 грн. | 24 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-18SQ 58 м² | від 37 300 грн. | 17 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-24SQ 66 м² | від 39 300 грн. | 15 пропозицій |