Кондиціонер LG Eco Smart PC-18SQ 58 м²
Відео 2Фото 13 |
LG Eco Smart PC-18SQ 58 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:58 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1562/1611 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Eco Smart PC-18SQ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG Eco Smart PC-18SQ 58 м²
Усі ціни 17 →Кондиционер LG Standart Plus LG PC18SQ | 46 499 грн. |
LG PC18SQ | 41 849 грн. |
Кондиціонер LG Standart Plus PC18SQ | 46 499 грн. |
Кондиціонер LG Standart Plus PC18SQ | 46 499 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації LG Eco Smart PC-18SQ
Ціни на LG Eco Smart PC-18SQ |
---|---|---|---|---|
LG Eco Smart PC-07SQR 21 м² | від 13 499 грн. | 3 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-09SQ 25 м² | від 23 293 грн. | 25 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-12SQ 35 м² | від 25 000 грн. | 23 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-18SQ 58 м² | від 37 300 грн. | 17 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-24SQ 66 м² | від 39 300 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →