Кондиціонер LG Eco Smart PC-09SQ 25 м²
Відео 2Фото 13 |
Надійний, малошумний і енергоефективний інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи побутового класу для настінного монтажу. Являє собою одну з молодших моделей популярного сімейства Smart Eco, продукти якого можуть ефективно працювати в режимі охолодження, обігріву, осушення і вентиляції (очищення від пилу). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 25 м².
Обладнаний вбудованим модулем віддаленого управління через бездротовий інтерфейс Wi-Fi (з Android або iOS смартфона/планшета з встановленим додатком SmartThinQ). Може повноцінно інтегруватися в систему розумного будинку. Кондиціонер LG Smart Eco PC-09SQ адаптований для експлуатації в режимі нагрівання повітря в осінньо-весняний період в умовах помірного клімату (працездатність підігріву зберігається при температурах зовнішнього повітря до -10 °C).
Застосування передової інверторної технології LG Dual Inverter (довговічний фірмовий двороторний компресор і BLDC-привод вентилятора) дозволяє цього пристрою демонструвати високу енергоефективність класу А++, як в режимі охолоджування, так і під час роботи на обігрів. Також варто згадати поліпшену систему фільтрації повітря з антибактеріальним фільтром і низький рівень шуму до 19 дБ на мінімальній швидкості), що важливо при експлуатації в житлових кімнатах і спальнях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG Eco Smart PC-09SQ 25 м²
Усі ціни 25 →LG LG Standard Plus PC09SQ | 29 499 грн. |
LG LG Eco Smart PC-09SQ | 28 500 грн. |
Кондиционер LG Standart Plus LG PC09SQ | 29 499 грн. |
LG Eco Smart PC-09SQ PC09SQ | 28 500 грн. |
LG PC09SQ | 26 549 грн. |
Серія «розумних» кондиціонерів LG Eco Smart зародилася у 2019 році. Найбільш ходовою моделлю в ній для обслуговування приміщень житлового фонду площею до 25 м є «дев'ятка» з індексом PC-09SQ.
Подвійний інверторний компресор
Спліт-система працює під керівництвом подвійного інверторного компресора класу енергоефективності А++. Він помітно швидше охолоджує повітря в кімнаті, видає мінімум шуму та ефективно справляється з підтримкою заданих параметрів мікроклімату. Прискорити створення комфортних умов у спекотну літню спеку покликана технологія Jet Cool - охолодження повітря в приміщенні всього за 5 хв. У період міжсезоння робота кондиціонера можлива до температури -10 °З бортом житла.
Комфортні умови
Щоб по периметру площі, що обслуговується, не «гуляли» протяги, в LG Eco Smart PC-09SQ реалізований режим обдування «Комфорт ПЛЮС». Він перерозподіляє рух повітряних мас для охоплення всіх мертвих зон, уникаючи прямого потрапляння потоків на людей. Ще одна фірмова фіча кондиціонера – контроль енергоспоживання у реальному часі Active Energy Control. Витрата енергії в ньому можна виставити самостійно між значеннями 40, 60 і 80% буквально одним тапом по кнопці на пульті ДУ.
Дистанційне керування
Важливий критерій при виборі кондиціонера до спальні або дитячої — низький рівень шумності внутрішнього блоку. LG Eco Smart PC-09SQ «шумить» в нічному режимі обдування не голосніше 19 дБ. А ще «керувати» всіма процесами роботи спліт-системи пропонується зі смартфона через програму SmartThinQ. З нього відкривається доступ до «розумної» діагностики вузлів кондиціонера. Зміцнює позиції моделі серед однолітків 10-річну гарантію на інверторний компресор.
Модификації LG Eco Smart PC-09SQ
Ціни на LG Eco Smart PC-09SQ |
---|---|---|---|---|
LG Eco Smart PC-07SQR 21 м² | від 13 499 грн. | 3 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-09SQ 25 м² | від 23 293 грн. | 26 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-12SQ 35 м² | від 25 000 грн. | 23 пропозиції | ||
LG Eco Smart PC-18SQ 58 м² | від 37 300 грн. | 16 пропозицій | ||
LG Eco Smart PC-24SQ 66 м² | від 39 300 грн. | 15 пропозицій |