Конвектор Liberton LCH-2003P 2 кВт
Liberton LCH-2003P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LCH-2003P 2 кВт
Усі ціни 14 →LIBERTON LCH-2003P | 2 067 грн. |
LIBERTON LCH-2003P | 2 057 грн. |
Обігрівач Liberton LCH-2003P | 1 449 грн. |
Конвектор LIBERTON LCH-2003P | 1 899 грн. |
Liberton LCH-2003P | 1 899 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Liberton LCH-2003P
Ціни на Liberton LCH-2003P |
---|---|---|---|---|
Liberton LCH-2001P 1 кВт | від 1 062 грн. | 11 пропозицій | ||
Liberton LCH-2002P 1.5 кВт | від 1 247 грн. | 10 пропозицій | ||
Liberton LCH-2003P 2 кВт | від 1 449 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →