Конвектор Liberton LCH-2000 2 кВт
Liberton LCH-2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LCH-2000 2 кВт
Усі ціни 25 →LIBERTON LCH-2000 | 1 128 грн. |
LIBERTON LCH-2000 | 1 122 грн. |
Обігрівач Liberton LСH-2000 | 1 325 грн. |
Конвектор Liberton LСH-2000, White, 2000W, напольный, 20м2, механическое у | 842 грн. |
Обогреватель LIBERTON LСH-2000 | 1 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →