Конвектор Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR 2 кВт
Відео 2Фото 2 |
Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR 2 кВт
Электрический конвектор Zanussi ZCH/C-2000 MR НС-1080275 | 2 257 грн. |
Конвектор електричний Zanussi ZCH/S-2000 MR | 2 255 грн. |
Обігрівач Zanussi ZCH/S-2000 MR | 2 250 грн. |
Конвектор Zanussi ZCH/C-2000 MR(механическое управление) | 3 300 грн. |
2 1 1 0 |
Прийшла осінь, з нею завітали холоди, а старенький півторакіловатний тепловентилятор, який рятував мене і колегу в нашій робочій кімнаті очікувано помер. Виникло питання щодо його заміни. Працюю я в бюджетній організації з досить суворими правилами пожежної безпеки, тому новий обігрівач мав бути надійним, непожаронебезпечним та мобільним. Регулярні візити контролюючих організацій не дають розслабитись і сторонні прилади, у тому числі обігрівальні, не вітаються. Вибрали цей зовсім не дешевий електричний конвектор і не помилилися, він коштує своїх грошей. Компатний та потужний. Ширина близько 80 см, висота 40 см, а товщина у нього менше десяти сантиметрів. Зробили йому знімне настінне кріплення, і від стіни він виступає не сильно. Стіна гола, без полиць та меблів, кабель опустили вниз і провели до потужної стаціонарної розетки. Зрозуміло, акуратно прикріпили його до стіни та плінтуса на всій його протязі. Під самим конвектором зробили фольгований екран, що відбиває. З погляду пожежної безпеки все вийшло бездоганно, апарат сертифікований та використовувати його адміністративні приміщення офіційно дозволено. Та й зроблений він справді тямуще. Дві тисячі ват потужності зігрівають кімнату досить швидко. Після того, як кімната прогрівається, просто переводимо конвектор у режим зниженої потужності (1 кВт) і до відходу з роботи можна про нього не згадувати. Правильно виставлений терморегулятор гарантує стабільне сухе тепло. Висока порівняно з конкурентами вартість. Немає жодних світлових індикаторів роботи, через що його можна легко забути у включеному стані. |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR
Ціни на Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR |
---|---|---|---|---|
Zanussi Forte Calore ZCH/S-1500 MR 1.5 кВт | від 1 955 грн. | 4 пропозиції | ||
Zanussi Forte Calore ZCH/S-2000 MR 2 кВт | від 2 250 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →