Конвектор Monte MT-1062 2 кВт
Monte MT-1062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-1062 2 кВт
Усі ціни 12 →Обогреватель Monte mt-1062 | 1 843 грн. |
Обогреватель Monte MT-1062 | 1 687 грн. |
Обігрівач Monte MT-1062 | 1 639 грн. |
Monte Обігрівач Monte MT-1062 | 1 639 грн. |
Monte MT-1062 | 1 856 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Monte MT-1062
Ціни на Monte MT-1062 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-1061 1.5 кВт | від 1 721 грн. | 7 пропозицій | ||
Monte MT-1062 2 кВт | від 1 624 грн. | 12 пропозицій | ||
Monte MT-1063 2.5 кВт | від 2 401 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →